En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

FRAGMAN 07.12.2019, 21:06

Kuzey Yıldızı yeni bölümü ile Haftaya 20.00'de Show TV ekranlarında olacak. Dizi severler Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragmanı aratmaya şimdiden başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı gece yarısı burada olacaktır. Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Fragman.

Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı) yeni bölüm fragmanı gece yarısı çıkacak. Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı) 14. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Takipte kalın...

12.Bölümde neler yaşandı?

Aşıkların arasında engel olan buz dağı erimeye başlamıştır ki Yıldız, kimsenin beklemediği bir şey yapar.

Kuzey’in korktuğu şey başına gelmiştir; Yıldız, Şule’nin boşanmak istemediğini öğrenmek üzeredir. Yıldız’ın bunu öğrenmesi, Kuzey’e bir daha güvenmemesi anlamına gelecektir. Kuzey, bunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Nahide ve Sefer’in destek gücü, yeterli olacak mıdır; şans, kimden yana olacaktır? Kuzey’in Yıldız’ın güvenini kazanmak için attığı tüm adımlar, bir bir boşa çıksa da pes etmeye niyeti yoktur. Yıldız, yıllardır hayalini kurduğu aşkına hem bir nefes kadar yakın, hem de bir o kadar uzaktır. Sonunda kimsenin aklına gelmeyecek bir şey olur. İmkansız denen şey olmuş, aşıkların arasında engel olan buz dağı erimeye başlamıştır ki Yıldız, kimsenin beklemediği bir şey yapar.

Kuzey Yıldızı 14. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Yorumlar (0)