A Spor'a konuşan Levent Tüzemen, Galatasaray Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur'un durumuyla ilgili de konuştu.

"MERTENS'E TEKLİF YAPTI"

"Okan Hoca, geçtiğimiz günlerde Mertens'le görüştü, 'Takımda kal, hem futbolunu oyna hem de seneye antrenörlük yap' dedi. Ailesi çok mutlu, çocukları da İstanbul düzenine alıştı. Sezon sonuna kadar yeni sözleşmeye imza atacağını düşünüyorum."

Şansal Büyüka: "Gizli Galatasaraylılar olduğunu öğrendim..." Şansal Büyüka: "Gizli Galatasaraylılar olduğunu öğrendim..."

"ERDEN TİMUR KALMALI"

"Galatasaraylı futbolcular ve taraftarı Erden Timur'u çok seviyor. Yönetimde kalmalı, artık Galatasaray ve Erden Timur et ve tırnak gibi oldu. Biraz genç olduğu için fevri açıklamaları sevilmeyebilir ama çok başarılı işler yürütüyor."

"MAKYAJ YAPMADAN SAHAYA ÇIKMIYOR"

"Wilfried Zaha'nın tavırları artık rahatsız edici olmaya başladı. Saha kenarından Okan Buruk çağırıyor, yedek kulübesinde makyaj yapmadan sahaya çıkmıyor. Bunu soyunma odasında yapsana. Bazen bir atak, bir gol bile kulübün kaderini etkiliyor. Takım arkadaşları da sevmiyor. Sevgi ortamını hep Zaha'nın aramasına gerek yok. Sen de de biraz elini taşın altına koy. Bunu boş yere söylemiyorum. Aldığım bilgiler var, ortada bir memnuniyetsizlik var." ifadelerini kullandı.