Son olarak Süper Lig'de Beşiktaş ve Başakşehir karşı oynayan Galatasaray'da Mauro Icardi attığı goller ve yükselen performansıyla dikkat çekmişti.

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir gündemde bulunan Icardi, sarı-kırmızılı takımdaki geleceğiyle ilgili kararını verdi. Arjantinli golcü yönetime kararını iletti.

ICARDİ VE RASHİCA GALATASARAY'DA KALMAK İSTİYOR

Galatasaray’da kiralık forma giyen veya bir senelik opsiyonlu kontrat yapan futbolcular mutlu ve devam etmek istiyorlar. Sarı-kırmızılılarda şüphesiz durumu en çok merak edilen isim olan Icardi ile beraber yine kiralık olarak forma giyen Rashica, önümüzdeki sezon da Galatasaray’da devam etme düşüncesinde olduklarını kulüp yetkililerine söyledi.

KALMASI İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Naby Keita için Galatasaray iddiası Naby Keita için Galatasaray iddiası

Özellikle Icardi’nin kendisine gösterilen yaklaşımdan dolayı çok etkilendiği ve oyuncunun Galatasaray’da kalması için bu durumun çok büyük bir fırsat olduğu bildirildi. Yine Rashica’nın da Galatasaray’da devam etme arzusunda olduğu ve bonservisinin alınmasını beklediği kaydedildi.

DİĞER İSİMLER DE KALMA NİYETİNDE

Galatasaray'da bir senelik sözleşme imzalayan ve ikinci senesi opsiyona bağlı olan Mertens ve Mata gibi isimlerin de devam etme arzusunda olduğu kaydedildi.

SEFEROVIC DIŞINDA MUTSUZ İSİM YOK

Sarı-kırmızılı takımda Haris Seferovic dışında kiralık olarak forma giyen isimlerden kimsenin mutsuz olmaması ve kariyerlerini burada sürdürme isteği Florya’daki büyük değişime bağlanıyor.

(Milliyet)