Mauro Icardi'nin hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara, yakın arkadaşı Chismes de Ker'e yaptığı açıklamada şu an PSG forması giyen Icardi'den ayrıldığını ve olayın içinde üçüncü bir şahsın dahil olduğunu söyledi.

Daha sonra Wanda Nara, Mauro Icardi'yi takipten çıkardı. Her şey Wanda Nara'nın Mauro Icardi'nin takip etmediği halde China Suarez'in bir fotoğrafını beğendiğini görmesiyle ortaya çıktı.

Arjantinli oyuncu ve model China Suarez, Wanda Nara'yı da tanıyordu. China Suarez'in de iki çocuğu bulunuyor. Wanda Nara'nın yıllar sonra aynı kaderi yaşaması ve aldatılması sosyal medyada ses getirdi.

Serkan Çayoğlu ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı Ah Belinda'nın Netflix'deki yayın tarihi belli oldu Serkan Çayoğlu ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı Ah Belinda'nın Netflix'deki yayın tarihi belli oldu

2008 ila 2013 yılları arasında Arjantinli futbolcu Maxi Lopez ile evli olan Wanda Nara, bu evlilikten üç çocuk sahibi olmuştu.

2013 yılında Maxi Lopez'i Sampdoria'dan takım arkadaşı olan Icardi ile aldattığı ortaya çıkan Wanda Nara, ardından Maxi Lopez'den boşanmış ve 2014 yılında Mauro Icardi ile evlenmişti.

Mauro Icardi'yle olan evliliğinden de iki çocuğu bulunan Wanda Nara toplamda beş çocuk annesi.

(CNN)