Abdülkerim Durmaz'dan Galatasaray yorumu: "Avantaj..." Abdülkerim Durmaz'dan Galatasaray yorumu: "Avantaj..."

La Gazzetta dello Sport'un haberine göre önümüzdeki sezon kadroda büyük değişikliğe gidecek olan Torino ekibinin hedefleri arasında Nicolo Zaniolo da yer alıyor.

KADRODA BÜYÜK DEĞİŞİM YAŞANACAK

Juventus'ta futboldan sorumlu olan Francesco Calvo, her bölge için öncelikli hedeflerini belirlemiş durumda. Kadroda toplu bir değişim planlanırken önceliği ise hücum hattındaki isimler teşkil ediyor.

ASIL BOMBA TÜRKİYE'DEN

Buna göre Sassuolo'nun eski golcüsü Gianluca Scamacca'yı West Ham'dan yine İtalya'ya döndürmek isteyen Calvo, kısa sürede Sassuolo'daki formuyla dikkat çeken Armand Lauriente'yi de transfer etmeyi planlıyor. Esas bomba ise Türkiye'den geliyor.

İKİ İSİMDEN BİRİ

Francesco Calvo'nun 11'inde yer alan isimlerden biri de Galatasaray'dan Nicolo Zaniolo... Calvo'nun en flaş hamleleri olarak Gianluca Scamacca ve Nicolo Zaniolo gösteriliyor.

SERBEST KALMA MADDESİ 35M€

İtalyan basınında geniş yer bulan yeni 11 için ilk hedefin Galatasaray'dan Nicolo Zaniolo olduğu aktarıldı. İtalyan yıldızın ilk yaz transfer dönemi için geçerlilik taşıyan 35 milyon euroluk bir serbest kalma maddesi bulunuyor.

BİRÇOK TAKIM DEVREDE

Galatasaray'ın Avrupa genelinde transfer döneminin sona ermesi ve Türkiye'de devam ediyor olmasının avantajıyla 15 milyon euro bonservis bedeli ödeyerek Roma'dan kadrosuna kattığı Nicolo Zaniolo için şimdiden birçok takım devreye girmiş durumda.

EN İSTEKLİ TAKIM YİNE MILAN

Ara transferde Roma'dan Milan'a gidişi gerçekleşmeyen Zaniolo için Milan, yine en istekli takımların başında geliyor. Bournemouth'a transfer olmayı reddeden İtalyan yıldız için Premier Lig'den Tottenham da takibini sürdürüyor.