Okan Buruk, yeni transferi Derrick Köhn'e övgüler yağdırdı.

"HAYAL ETTİĞİMİZ ŞEY BUYDU"

"Derrick Köhn, orijinal bir sol bek tabii ki. Sezon başında Angelino'dan hayal ettiğimiz şey buydu. Oyunumuzda beklerin bindirmesi önemli ve Köhn bunu gayet iyi yapıyor. Oyunumuza iyi alıştı. Keşke Avrupa listesinde de olabilseydi, bize güç katardı."

"YOĞUN BİR FİKSTÜRDEN GEÇİYORUZ"

"Antalyaspor'un ofansif anlamda iyi bir takım olduğunu bugün gördük. Bizim maç başlangıcımız biraz düşüktü. Eksiklerimiz var, Perşembe günkü maçtan sonrası var, birçok şey var... Son iki maçta en büyük sıkıntımız yaptığımız top kayıplarıydı. Bunları düzeltmemiz gerekiyor. Bugün kazanmak önemliydi, liderliği tekrar aldık. Yoğun bir fikstürden geçiyoruz. İç sahada taraftarımızla birlikte gerçekten güçlü bir oyun oynuyoruz."

Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var" Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var"

"ZAHA BEKLENTİLERİMİZİ KARŞILAMADI"

"Zaha'yla alakalı beklentimiz tabii ki daha yüksek. Oynamak istiyor, onu da anlıyorum İlk 11 başlayınca daha iyi olacağını düşünüyor ama oyunun devamında onu kullandığımızda beklentilerimizi tam karşılamadı. Burada bir yarış var ve o da yarışacak, formayı almayı için bundan daha iyisini yapacak ve daha iyisini yaptığında da formayı alacak."

BEŞİKTAŞ MAÇI YORUMU

"Önemli ve zor bir deplasmana gidiyoruz, Beşiktaş deplasmanı. Derbi maçları, özellikle kendi stadında oynadığında o coşkuyu yaşayacak bir ortam istiyor. Beşiktaş'ın stadı da her derbide bunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Zor bir deplasman, zor bir maç olacak. Rakibimizin kazandığı maçlarda gol yemediğini görüyoruz. Beşiktaş, güvenli bir oyunu seçiyor ve topu da zaman zaman rakibe veriyor. Biz oraya kazanmak için gideceğiz, şampiyonluk için kazanmak zorundayız ama Beşiktaş'ın da sahaya kazanmak için çıkacağını biliyoruz." dedi.