Müsabakanın son düdüğünden sonra Emre Belözoğlu, Okan Buruk'un elini sıkarak tebrik etti. O esnada hakem Halil Umut Meler'in üzerine yürüyen Belözoğlu'nu Okan Buruk sakinleştirdi.

İŞTE O DİYALOG

Emre Belözoğlu: "Sen nasıl bir hakemsin ya? Yardımcılarını al çık sahadan."

Okan Buruk: "Sakin ol Emre! Ceza alacaksın yine."

Emre Belözoğlu: "Zıvanadan çıkartıyorlar insanı."

OKAN BURUK'UN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Başakşehir karşılaşmasını değerlendirdi. İşte Okan Buruk'un sözleri...

"İlk yarı daha çok pozisyona girdik, rakibimiz iyi savunma yaptı. Savunma arkası toplarla gol aradı. Rakibin de iyi organizasyonları vardı. Direncimiz, isteğimiz, konsantrasyonumuz çok yüksekti. Çok kritik maçtı. Geçen haftanın tam tersi şeyler yaptık. İki ve üçü de atabilirdik."

"Oyuncularıma isteklerinden dolayı teşekkür ederim. Taraftarlarıma da teşekkür ederim. Çok az kaldı, buna inanıyoruz. 3 maç kazanırsak, otomatik olarak şampiyonuz. İlk hedef bu. İnşallah ulaşırız."

"Kazımcan Karataş doğru oynadı. Takımın iyilerinden biriydi. İnşallah uzun süreçte de bizim için çok büyük çözüm olur."

Yusuf Günay'dan Galatasaray ve TFF açıklaması Yusuf Günay'dan Galatasaray ve TFF açıklaması

"Taraftara açık idmanda da söyledik, 5'te 5 ile ligi bitirmek istiyoruz. Bütün maçları kazanarak finale gitmek istiyoruz. Bu maçtaki gibi oynarsak, onlara sözümüzü tutarız. Başkan yönetim, taraftarlar çok önemli. Erden Bey sürekli bizimle. Başkanımızın manevi desteğini hep söyleyeceğim. Yeri geldiği zaman arıyor, yeri geldiği zaman Florya'ya geliyor. Birliktelik başarıyı getiriyor. Lokomotif futbol takımı. Daha transfer yapmadan şampiyonluk dedik. Daha hiçbir şey bitmedi. İyi takımlara karşı oynayacağız. Avantajımızı kullanmak istiyoruz."

"Mayıslar bizim, inşallah en kısa sürede şampiyonluğa ulaşacağız."