Okan Buruk'a Fenerbahçe'nin Süper Kupa maçına U-19 takımıyla çıkma ihtimaline yanıt verdi.

Ümit Davala: "Galatasaray'da seferberlik ilan edilmiş" Ümit Davala: "Galatasaray'da seferberlik ilan edilmiş"

"NORMAL KADROMUZLA ÇIKACAĞIZ"

"Bu bizim sorunumuz değil aslında. Alanya maçına Alanya hangi kadroyla çıkıyor diye bakmıyoruz. Ya da bir sonraki maç rakibimiz Pendik, biz hangi kadroyla çıkacak diye bakmıyoruz. Biz gideceğiz, normal kadromuzla maçımıza çıkacağız. Belirlenen yerde, belirlenen saatte. Şanlıurfa halkı da orada bizi bekliyor. İki tane büyük takımı görmek istiyor. Sadece Şanlıurfa değil, etrafında da birçok il var, Fenerbahçe’yi Galatasaray’ı seyretmek için bekleyen. Biz kendi programımız üzerinden gideceğiz. Rakibimiz kimle çıkar? İsterse çıkmaz, ister farklı bir şey olur. Benim diyecek bir şeyim yok burada. Rakibimizin kararı. Bizim ana düşüncemiz çıkıp kendi kadromuzla maçı oynamak. Lig nasılsa Süper Kupa da aynı şekilde bizim için oldukça önemli."

"ÇOK MEMNUN DEĞİLİZ"

"Genel performanstan çok memnun değiliz. Bunun nedenleri var. Uzun bir ara. 17 gün sonra ilk maç. Kendi iç saha performansımıza göre bence biraz altında kaldık. Lider Galatasaray performansının altında kaldık. Bunun üstüne çıkmamız gerekiyor.  İyi bir kadroya, iyi oyunculara sahibiz. Başlayan, devam eden en iyisini yapmaya çalışıyor ama daha iyi olmamız gerekiyor."

DEVLETE ÇAĞRI YAPTI

"Devletimizin ortamı sakinleştirecek kararlar almasını bekliyoruz! Beni ve çocuğumuzu hedef alan konuşmalar oluyor. Başkan hedef alınıyor, Erden bey hedef alınıyor. Bunlar doğru değil." dedi.