Buruk, Gaziantep FK maçı sonrası hakem Yaşar Kemal Uğurlu'yu eleştirirken, transfer içinflaş açıklamalar yaptı

YAŞAR KEMAL UĞURLU'YA TEPKİ

Yaşar Kemal Uğurlu çok kötü bir maç yönetti. Aslında pazartesi gecesi tek maç. İnsanlar güzel bir maç izlemek istiyor. Bir kere bu kadar çok vakit geçirilmesi ve buna izin verilmesi... Hakem çok kötü bir maç yönetti. Bu kadar oyunu yavaşlatma, bu kadar izin verme. Burada Günay'ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu tür maçlara çıkmayacaksınız ya da atanmayacak. Bu seviyede değiller demek. Verilen kararlar, yanlış görürsün, iyi niyet, kötü niyet orada bir sürü şey arıyoruz ama biraz maçı oynatmaya çalışsalar daha iyi olacaktı.

"BENİ MUTLU EDEN..."

Oyuna gelirsek, maçın başında top bizdeydi, rakip sahada oynadık. Sürpriz bir gol yedik. Arkadan golü bulduk. Yine oyuna hükmettik. Beni asıl mutlu eden, 45. dakikada 10 kişi kalan takım geride kalan dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, baskı yaptı, pozisyona girdi... Bu benim için çok değerli, çok önemli. Taraftarımız inanılmaz bir destek verdi.

YAŞAR KEMAL UĞURLU'YA TEŞEKKÜR

10 kişi bir maç kazanmak takımın özgüveninin yerine gelmesi, 10 kişi bile kazanabileceğini görmek bizim için iki katı sevindirici oldu. O yüzden Yaşar hocaya teşekkür ederim.

TRANSFER İÇİN YANIT

Yeni oluşan bir takım. Transferler geliyor, eklemek istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Çok zor bir süreç takımı oluşturmak için. Sonradan gelenler var. Bu bölümde 10 puan... Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 puan en büyük hataydı. Geçen hafta çok net pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.

ICARDI VE KAAN AYHAN AÇIKLAMASI

Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Belki 1-2 kişi daha katabilirsek tabii ki rekabet oluşturmak istiyoruz.

Galatasaray'a yeni Danimarkalı: Kristiansen Galatasaray'a yeni Danimarkalı: Kristiansen

"AYRILACAK İSİM YOK"

Sacha Boey ya da şu an oynayan oyuncularımızdan herhangi biriyle yollarımızı ayırmayacağız.

(Sporx)