Önder Özen: "Bağıra bağıra oyundan atıldı! Kırmızı doğru..." Önder Özen: "Bağıra bağıra oyundan atıldı! Kırmızı doğru..."

Buruk, Zaniolo'nun önümüzdeki sezon Galatasaray'da önemli işlere imza atacağını düşünüyor.

OKAN BURUK'TAN 'BİZİMLE KAL' MESAJI

Sarı-Kırmızılı yönetim, ara transferde Roma'dan 15 milyon Euro'ya aldıkları Zaniolo'yu, derbi performansı sonrasında satmama kararı aldı. Geldiğinden bu yana beklentileri karşılayamayan, ancak Fenerbahçe karşısında müthiş bir patlama yapan İtalyan yıldız, Galatasaray'ın Avrupa macerası öncesinde iştah kabarttı.

BABASI DA KONUŞMUŞTU

Milan'a transfer söylentisiyle ilgili soruya Igor Zaniolo, "Nicolo, Galatasaray'da çok iyi gidiyor. Onu özellikle gelecek sezonki Şampiyonlar Ligi için aldılar. Birçok transfer söylentisi var ama Nicolo'nun belli bir fiyatı var. Ayrıca, İstanbul'da çok mutlu!" cevabını vermişti.

1 YIL DAHA KADRODA KALMASI İSTENİYOR

Sarı Kırmızılı yönetim, Zaniolo'yu 1 yıl daha kadroda tutup, Avrupa'da başarı yakaladıktan sonra gönderme kararı aldı. Okan Buruk da yola beraber devam etmek istediklerini 23 yaşındaki oyuncuya bildirdi.

35 MİLYON EURO'LUK MADDE

Kendisine şans veren Buruk'a teşekkür eden Zaniolo'nun 35 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi var. İtalyan devleri, bu maddeyi kullanmaya hazırlanıyor. Ancak Zaniolo'nun vereceği cevap da kritik öneme sahip.

[Fanatik]