Serdar Ali Çelikler, Sarı-kırmızılı takımın şampiyonluk yarışında avantaj sağladığını ifade etti.

"HİÇ YAPMAYAN ADAM BOEY DE BAŞLADI"

"Torreira her maç 3 kere kendini yere atıyor. Sadece Fenerbahçe derbisi özelinde söylemiyorum. Her maç bunları görmekten bıktım. Mertens de bu huylarına devam ediyor. Şimdi hiç yapmayan adam Sacha Boey de başladı.

"3 MAÇTIR TAKIMIN İYİ OYNAMADI HOCAM"

"Kopenhag, Karagümrük ve Fenerbahçe maçlarında hiçbir şey oynamadın Okan Hocam. Tamam bağırıyorsun kısmen haklısın ama bunlar da gözünün önünden gitmesin."

"OKAN BURUK SÖYLEDİ, YÖNETİCİLER DİNLEMEDİ"

"Süper Kupa tarihinin ertelenmesi için Okan Buruk açıklama yaptı, çağrıda bulundu. Ama yöneticiler kendisini dinlemedi. Allah'ı var, İsmail Kartal söylemedi bir şey ama Okan Buruk hiç çekinmedi."

"-1 PUAN GERİYE DÜŞTÜ"

"Galatasaray, evinde Fenerbahçe'yi 1-0 yenerse her türlü ikili averajı almış olacak. Fenerbahçe'nin genel everajı Galatasaray'dan 30 gol de fazla olsa çok bir şey ifade etmeyebilir. Bu yüzden Fenerbahçe -1 puan geriye düştü diyebiliriz."

Ali Koç: "Galatasaray'ın önerdiği maaşın 2 katını veriyoruz" Ali Koç: "Galatasaray'ın önerdiği maaşın 2 katını veriyoruz"

"SENDE BARIŞ ALPER BİLE YOK!"

"Fenerbahçe'nin kadrosunda çok yanlış yapılanmalar var. Sende Barış Alper Yılmaz bile yok. Olsa son 10 dakika savunma arkasına koştururdun 1-2 pozisyona girerdin." dedi.