Ünlü şarkıcının Galatasaray ve Icardi hakkındaki açıklamaları...

"ICARDI ŞARKIYA İNANILMAZ HİZMET ETTİ"

"Tabii ki şarkım çaldığı için ben de etiketleniyorum. O golleri şarkım çaldıktan sonra izlediğim için bütün gollere hakim oldum zaman içerisinde. Çok yetenekli bir futbolcu. Uzun zamandır izlediğimiz en iyilerinden biri. Benim şarkıma inanılmaz bir hizmet etti. Galatasaray taraftarına da teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Müzik ve spor birleştirici. Bir Beşiktaşlı'nın şarkısı, başka bir tribünde çaldı. Bu tamamen bir kardeşlik. Bu kardeşliğim içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Ben barışın simgesiyim. Sadece şarkı söylerim ve insanları mutlu ederim. Onları mutlu gördükçe ben de çok mutlu oluyorum. İnşallah daha da mutlu olurum."

GALATASARAY'I TEBRİK ETMESİ

"Aile terbiyemden bunu gördüm ben. Kazananı tebrik etmek bir büyüklüktür. Tebrik etmek bize yakışır. Beşiktaş camiasının bir kızı olduğum için ben büyük ağabeylerimden tebrik etmeyi öğrendim. O yüzden onları tebrik ettim."

BEŞİKTAŞ'I BIRAKTIĞI İDDİASI

"Mümkün değil böyle bir şey. Benim Beşiktaş aşkımı kimse sorgulayamaz. Ama Galatasaray'ı tebrik etmem insanlara garip geliyorsa, onların bu düşüncesi de bana garip geliyor diyebilirim. Ben olması gerekeni yapıyorum."

F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ İLE AYNI DURUMUN YAŞANMASI

"Artık başka şarkılar olur diye düşünüyorum. Icardi ile özdeşleşti. Değişik bir şarkı olabilir. Bir daha başımıza gelir mi böyle bir şey, onu da hiç bilmiyorum. Benim de 15 yıllık meslek hayatımda ilk defa başıma geldi. Arjantinli bir futbolcuya Türkçe "Aşkın Olayım" söylettik benim için çok büyük mutluluk kaynağı. Yarın öbür gün öyle bir şey olursa, müziğin, kardeşliğin var olduğu her yerde ben zaten varım."

"ICARDI İLE HİÇ GÖRÜŞMEDİM"

"Mauro Icardi ile hiç görüşmedim. Sadece sosyal medyadan takip ediyorum kendisini. Son şampiyonluk daveti için görüştük. O kadar, başka da bir şey yok."

Rasim Ozan Kütahyalı: "Bana inanmayanlar nerede?" Rasim Ozan Kütahyalı: "Bana inanmayanlar nerede?"

"KUTLAMALARDA ORADA OLACAĞIM"

"Şampiyonluk kutlamalarında orada olacağım. Çok düşündüm. Ne yapmam gerekiyor diye çok düşündüm. Bir Simge var bir de Simge Sağın var. Simge takım tutabiliyor, Simge Sağın takım tutamaz. Benim orada bir sürü dinleyicim var. Galatasaray taraftarına gönülden teşekkür ediyorum. Milyonlarca kere şarkımı dinlediler. En son geçen hafta 4 golden sonra neler olduğunu izledim, gördüm. Beşiktaşlı olabilirim ama benim aynı zamanda sanatçı bir kimliğim var. Şarkım çalıyor orada. Bu benim için çok büyük bir mutluluk. Şarkım nerede çalarsa, ben orada olurum diyorum."

"BELKİ ICARDI İLE SÖYLERİM"

"Müzik hepimizin müziği. Tabii ki ben de bir takım tutuyorum ama hep barış ve sevgi içinde olmalıyız. Ben sadece bunu göstermek için stadyuma gideceğim. Oradaki benim şarkımı dinleyen seyirciyle buluşacağım. Onlar beni görmeyi hak ediyor. Belki Icardi'yle birlikte söyleyeceğim, inşallah."