Survivor 2023 ne zaman başlıyor? Survivor 2023 kadrosu, Berdan Mardini kimdir? Berdan Mardini kaç yaşında? Gibi soruların cevapları haberimizde mevcut...

SURVİVOR'IN İLK YARIŞMACISI BERDAN MARDİNİ KİMDİR? BERDAN MARDİNİ NERELİ?

5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır'da dünyaya gelen Berdan Mardini, babasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde geçirdi.

Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır'da başladığı ilkokul eğitimine Isparta'nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi faaliyetlere ilgilendi, ses yarışmasına katıldı.

Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar'da Süleyman Nazif Lisesi'nde sürdürdü.

Survivor Murat Eken kimdir? Murat Eken kaç yaşında, Murat Eken evli mi? Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor Murat Eken kimdir? Murat Eken kaç yaşında, Murat Eken evli mi? Survivor 2023 kadrosunda kimler var?

Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının açtığı tekstil atölyesinde çalıştı. Burada 2 yıl boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmasının ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik dünyasına adım atmış oldu.

90'lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır.

Berdan Mardini ilk albümünü 2000 yılında çıkarmış ancak teknik problemler nedeniyle bu albüm piyasaya sürülmemiştir. 2002 yılında çok istediği "Aman Aman" albümünü çıkardı ve bu albüm sonrası geniş kitleler tarafından tanındı.

BERDAN MARDİNİ EVLİ Mİ? BERDAN MARDİNİ'NİN EŞİ KİMDİR?

Fatoş Mardini Paris'te yaşarken şarkıcı Berdan Mardini ile tanışıp aşık oldu. 2012 yılında çok sayıda ünlü ismin katılımıyla dillere destan bir düğün yaptılar.

Berdan Mardini 2010 yılında evlendiği Fatoş Mardini'den boşandı. Mardini'nin avukatının yaptığı açıklamada "Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır" denildi.

BERDAN MARDİNİ'NİN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

- Kurşun Yarası

- Jan Sızı

- Peçem

- Kolpaçino 3

SURVİVOR 2023 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Survivor 2023 kadrosunda Berdan Mardini'nin yanı sıra Arda Kural'ın da yer alacağı iddia ediliyor.

Acun Ilıcalı'nın önümüzdeki günlerde yeni isimleri kamuoyuna duyurması bekleniyor.

SURVİVOR 2023 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Survivor 2023'ün Ocak sonunda paylaşacağı öğrenildi.