Tanju Çolak, Galatasaray'ın son vuruş eksikliği yaşadığını belirtti.

Beşiktaş yönetiminde Okan Buruk sesleri yükseldi Beşiktaş yönetiminde Okan Buruk sesleri yükseldi

"ANLAMIŞ DEĞİLİM"

"Galatasaray, Hatayspor karşısında iyi oynamadı. Tat vermedi. Sezonun ilk yarısında 2-1 mağlup olmuşsun, senin bu rakibine 3 tane atman gerekiyordu ama bu futbolla yapamazsın. Galatasaray 19 şut çekmiş ama 2 isabet var. Demek ki son vuruşlar iyi değil. Nerede Ziyech, nerede Zaha? Takımın ne oynadığını anlamış değilim. Önümüzdeki hafta Alanyaspor maçı var. Bir şekilde kazanacaklarını düşünüyorum."

"ÇOK ACEMİCE DOKUNUŞ"

"Kaan Ayhan'ın kafayla kaçırdığı bir pozisyon var. Çok acemice bir dokunuş yaptı. Ben olsam golü atmıştım. Tamam sakatlıkla boğuşuyorsun ama ne olursa olsun sahada sen varsan mentalite olarak kafanı buraya vermelisin."

"ICARDİ İSTEDİĞİ GİBİ VURAMADI"

"Icardi attığı kafa golünde tam istediği gibi vuramadı ama rakibinden iyi sıyrıldı ve yükselmeden golü buldu. Küçümsemeyelim 3 puanı getiren golü kaydetti."

"ŞANSALAN'I BEĞENMEDİM"

"Hakem Ali Şansalan'ın performansını hiç beğenmedim. Sertliğe çok fazla müsade etti. Sarı kartları es geçti. Başarılı bulmuyorum. Yeni ve yabancı hakemlere ihtiyacımız var. Yabancı futbolcu, yabancı teknik adam geliyorsa yabancı hakem de gelmeli." şeklinde konuştu.