Tümer Metin, genç futbolcu için "Şu halimle Taylan’dan daha iyi oynarım." dedi.

NutSpor Youtube kanalında Fuat Akdağ'ın moderatörlüğünü yaptığı 'Dahası da Var' programında Tümer Metin çarpıcı açıklamalar yaptı. 48 yaşındaki eski yıldız Galatasaray teknik direktörü Domenec Torrent ve Taylan Antalyalı hakkında çarpıcı sözler söyledi.

Açıklamaları gündem oldu

Tümer Metin, Galatasaray'ın teknik direktörü Domenec Torrent hakkında "Galatasaray’ın hocası Domenec Torrent projeden bahsediyor. Sen bana anlatma proje. Fenerbahçe derbisinde ne gördük Galatasaray adına. Hiçbir şey. Geldiğinden bu yana Taylan Antalyalı’yı oynatıyorsun. Fatih Terim de oynatıyordu. 48 yaşındayım ben. 10 senedir antrenmanla ilişkim bilardo masasının etrafında adım sayısı kadar."

Taylan'a sert sözler

Tümer Metin Taylan Antalyalı hakkında devam eden eleştirilerinde 'Yemin ediyorum bugün sahaya çıkayım Taylan’ın yaptığı işi rahatlıkla yaparım. Berkan’ın, Cicaldau’nun yaptıkları işi yapamam ama Taylan’ın oynadığı kadar bugün şu halimle oynarım. Hatta daha iyi oynarım. Arada 2-3 tane forvete dikine pas atarım koşu yoluna. Taylan ne yapıyor? Topu al kaleciye ver, topu al sağ beke ver.'

'Eğer Taylan oyuna akıl koyamıyorsa Torrent’in akıl koyması lazım. Ama da o da yapamıyor. O zaman Taylan’ı neden oynatıyorsun.' şeklinde açıklamalarına son verdi.

Kazımcan Karataş'ın kardeşi Galatasaray'a Kazımcan Karataş'ın kardeşi Galatasaray'a

(Ajansspor)