Sarı-kırmızılılar, Galatasaray aleyhine video hazırlatan Ilıcalı için boykot çağrısı yaptı.

"TARAFTAR TEPKİSİNİ GÖSTERECEKTİR"

"Dün suyun karşı yakasında yaşanan 'ligden çekilme ambalajlı' seçim yatırımı şovunda; Takımları, Başkanları, Yönetimleri, Yönetilişleri, Sistemi ve Teknik Direktörleri dışında herkesi suçlayarak, camiasının beceriksizlik travmalarını tetikleyecek görüntüleri yayınlayarak yalı çocuğunun kazlarını yolma keyfini Acun da yaşadı.

Galatasaray'da Murat Sancak polemiği yaşanıyor! Galatasaray'da Murat Sancak polemiği yaşanıyor!

Kurgu yarışmalar ve kurgu şampiyonlar çıkartan TV şovlarıyla bir anda ne hikmetse medya devi ve kulüp patronu olan Adnan Oktar’ın müridi, futbol dünyasını da bu kurgulardan ibaret sanıyor olacak ki kurgu yaptıkları senelerde nasıl şampiyon olamadıklarını, ilahi adaletin nasıl suratlarında patladığını idrak edemediğini hazırladığı sarı lacivert travmalar belgeselinde göstermiştir.

Türk futboluna adaleti getireceğiz diye kürsüde kendini paralayan bu mürid önce Hollanda’da bir kulübe yatırım yapmış daha sonra İngiltere’den bir takım satın almıştır.

Ülke futbolunun zerre umrunda olmadığı ama maşalığa soyunma konusunda yetenekli olduğunu dün spor kamuoyuna kanıtlamıştır.

Galatasaray taraftarı; sahibi olduğu kanalları ve ucuz reyting kurgulu içerikleri izlemeyerek, dijital yayın platformu aboneliklerini iptal ettirerek en hızlı şekilde tepkisini gösterecektir."