Okan Buruk ile Emre Belözoğlu'nun ilk randevusunda Sarı-Kırmızılılar, 7-0 kazandı. Galatasaray'ın eski futbolcusu ve kulüpte yardımcı antrenörlük yapmış olan Ümit Davala, maçtan önce bir YouTube kanalında Aslan'ın patlama yapacağını bildi.

Milan Baros'tan Galatasaray eleştirisi: "Hayatım boyunca..." Milan Baros'tan Galatasaray eleştirisi: "Hayatım boyunca..."

"Galatasaray bir gün birine patlayacak"

2 Kasım'da, Beşiktaş derbisi öncesi YouTube programında Ümit Davala, "Galatasaray bir gün birine patlayacak. Ha bu maç olur, ha Başakşehir maçı olur. Ama birine patlayacak. Bu çok belli" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş derbisini 2-1 kazanan Galatasaray, Medipol Başakşehir maçında Ümit Davala'yı yanıltmadı. Sezon başında takıma kazandırdığı yıldızlarla dikkat çeken Sarı-Kırmızlılar, girdiği pozisyon sayısına rağmen attığı gol sayısının düşük kalması nedeniyle eleştiriliyordu. Okan Buruk ve öğrencileri, Medipol Başakşehir'e ligde şimdiye kadar aldığı en farklı mağlubiyeti yaşatarak patlama gerçekleştirdi.

Emre Belözoğlu en ağır yenilgisini Okan Buruk'tan aldı

Geçen sene geçici olarak Fenerbahçe'nin başına gelerek antrenörlük kariyerine adım atan Emre Belözoğlu, en ağır mağlubiyetini Galatasaray ve Inter'de yıllarca beraber top oynadığı Okan Buruk'tan aldı.

(NutSpor)