Ümit Davala, Galatasaray'da bazı futbolculara da ikazlarda bulundu.

"KOLLEKTİF OLMASI GEREKİYOR"

"Barış Alper çok fazla pozisyona girdi. Güzel işler de yaptı ama 13 top kaybetmiş. Biraz daha kollektif olması gerekiyor. Bunu da yapabilirse zaten Avrupa kapıları ona tamamen açılır. Aynı şeyi Kerem Aktürkoğlu için de söyleyebiliriz."

"KÖHN'E DESTEK GELMEDİ"

"Özellikle ilk yarıda Derrick Köhn'ün kanadından Adana Demirsporlu futbolcular çok etkili geldiler. Takım arkadaşlarından destek de gelmedi. Barış Alper Yılmaz, savunmaya yardım konusunda biraz eksik kaldı."

"SAĞ BEKTE SORUN GÖZÜKÜYOR"

Konyaspor'un taraftar grubu, Galatasaraylıları tehdit etti Konyaspor'un taraftar grubu, Galatasaraylıları tehdit etti

"Her ne kadar Kaan ve Barış Alper güzel işler yapsa da sağ bekte sorun gözüküyor. Gelecek sezon Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğini düşünürsek takviye yapmayı planlamaları lazım. O bölgeye belki 2 transfer birden yapacaklar."

"BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"

"Galatasaray'ın ligde topladığı puanlara ve istatistiklere bakıyorum ne futbolculuk ne de antrenörlük hayatımda ben böyle bir şey görmedim. Arda Turan doğru söylemiş gerçekten. Okan Hoca tüm rekorları kırdı peşine gelenlere pek fazla imkan vermedi."

"ZİYECH SÜRESİNİ ARTTIRMALI"

"Hakim Ziyech'in yarım saatlik oyunu bile Galatasaray'a çok şey katıyor. Ama bu yarım saatlik süresini arttırmalı." ifadelerini kullandı.