Ümit Davala, Galatasaray camiasının rehavete girdiğini ifade etti.

Michy Batshuayi Galatasaray'a transfer oldu! İşte şartlar... Michy Batshuayi Galatasaray'a transfer oldu! İşte şartlar...

"KİMSE BUNU BEKLEMİYORDU"

"Galatasaray 18 maç sonra gol atamadı ve mağlubiyet yaşayarak galibiyet rekoru da bozuldu. Yenildiğinde bile Galatasaray'ın çok fazla pozisyona girdiğine şahit olurduk. Bu kez öyle olmadı. Özellikle Fenerbahçe'nin 10 kişi kalmasını geçtim, 1-0'dan sonra girdiği pozisyonlara karşılık gelmemesi de oldukça üzücüydü. Okan Buruk da farklı bir şeyler deneyebilirdi. Olmadı ama ben yine de çok büyük bir problem görmüyorum. Son hafta Konya'da şampiyon olacaklarını düşünüyorum."

"ERDEN TİMUR HAVAYA KATILDI"

"Camiada sürekli fark atarız havası hakimdi. Sanırım Galatasaray Başkanvekili Erden Timur da bu havaya katıldı. Kendisi Futbol takımından sorumlu 1 numaralı yönetici. Eğer siz böyle düşünürseniz o enerjiyi Galatasaraylı futbolcular da hisseder ve öyle davranır. Neticede bir rehavet gördük. Rakip küçümsenmiş. Okan Hoca'nın ise endişeli olduğu yüzünden anlaşılıyordu. Futbolda her zaman matematik vardır. Son düdük çalmadan, maçlar oynanmadan hiçbir şey belli olmaz. Bunu çok yaşadık, yaşanmayan şeyler de yaşanabilir. Çünkü futbol bu yüzden futboldur." dedi.