Arjantin’de yayın yapan bir programa göre Wanda Nara, Boca Juniors'ın orta sahası Martín Payero ile birlikteliği yüzünden Icardi'yle evliliğine son verdi.

ÇARŞAMBA GECESİ BULUŞTULAR

Tugay Kerimoğlu: "54 yaşındayım, ben ondan daha iyi oynarım" Tugay Kerimoğlu: "54 yaşındayım, ben ondan daha iyi oynarım"

Programın moderatörü Pía Shaw'a göre ikili son zamanlarda halka açık ortamlarda birkaç kez görüldü. Shaw; “Çarşamba gecesi Afrika bowling salonunda görüntülendiler. Çarpıcı olan, birkaç kişinin Wanda’yı Payero ile gördüklerinden emin olmaları. Başka hiçbir şeyle ilgilenmediler.” dedi.

ŞANTAJ İDDİASI

Programın diğer yorumcusu Yanina Latorre de ihaneti doğrulayacak bir gerçeği ekledi. Arjantin liginden bir oyuncunun Wanda ile ilgili bilgileri kendisine satmak istediklerini ifade etti. Fakat herhangi bir fotoğraf veya belirli bir veri hakkında para vermediğini söyledi.

İSTANBUL'A GELME SEBEBİ 

Lattore’nin iddiasına göre Galatasaray’dan ilk teklif geldiğinde Mauro Icardi, tercihi Wanda Nara’ya bıraktı. "Türkiye'ye gelmezsen imza atmam." dedi. Nara’da Icardi'nin kulüpsüz kalmaması için İstanbul'a gelmişti.