05 Ekim 2013 Cumartesi 11:31
Hamit'in başı belada

Ga­la­ta­sa­ray’ın, Bur­sas­por dep­las­ma­nın­da 1-1 be­ra­be­re kal­dı­ğı ma­çın 84’ün­cü da­ki­ka­sın­da sa­kat­la­na­rak ye­ri­ni Er­man Kı­lıç’a bı­ra­kan Ha­mit Al­tın­top’un kal­ça prob­le­mi 38 gün­den be­ri iyi­leş­mi­yor.

Ka­ri­ye­ri bo­yun­ca uzun sü­ren sa­kat­lık­lar­la bo­ğu­şan Al­tın­top’un ya­pı­lan te­da­vi­le­re ce­vap ver­me­di­ği, ame­li­yat ola­ca­ğı ve bu ame­li­ya­tın da yıl­dız fut­bol­cu­nun ka­ri­ye­ri­ni bi­ti­re­bi­le­ce­ği ko­nu­şu­lu­yor. Al­tın­top ye­ni ho­ca­sı Man­ci­ni’den izin ala­rak es­ki ku­lü­bü Ba­yern Mü­nih’in dok­tor­la­rı­na mu­aye­ne ol­du.

AMELİYAT OLMASI BEKLENİYOR

Bu­ra­da  bı­çak al­tı­na yat­ma­sı bek­le­ni­yor. 2007-08 se­zo­nun­dan son­ra sa­kat­lık­lar Ha­mit’in pe­şi­ni bir tür­lü bı­rak­ma­dı. Ha­mit Al­tın­top’un bu ame­li­yat­tan son­ra 4 ay sa­ha­lar­dan uzak kal­ma­sı bek­le­nir­ken, da­ha ön­ce de 2010-2011 se­zo­nun­da Re­al Mad­rid’de ge­çir­di­ği bel prob­le­mi ne­de­niy­le 4 ay for­ma gi­ye­me­miş­ti.

Al­tın­top da­ha ön­ce de 2008-2009 se­zo­nun­da Ba­yern Mü­nih for­ma­sıy­la 1 ay ayak bi­le­ği bur­kul­ma­sı, 3 ay me­ta­tars kı­rı­ğı (ayak ta­rak ke­mi­ği kı­rı­ğı), 2007-2008 se­zo­nun­da yi­ne Ba­yern Mü­nih for­ma­sıy­la da­ha ön­ce ge­çir­miş ol­du­ğu me­te­tars kı­rı­ğı ne­de­niy­le 2 ay, ay­nı se­zon me­nüs­küs yır­tı­ğı ne­de­ni ile de 1 ay sa­ha­lar­dan uzak kal­mış­tı.

Son Güncelleme: 05.10.2013 12:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kral_gs23 5 yıl önce

fatih terimin gs'a attığı en büyük kazık bu sakat hamiti çok yüksek paralara getirmesi. adam sırf tulun anlaştı diye carlinyos ve ali adnanı almadı. bu kaprisi yüzünden nerede işe yaramaz adam varsa takımda tuttu. aydın bile birkaç kuruş fazla almak için imza atmadı. ne kamp ne antraman 3 ay yattı sağolsun terim yine kıyağını yaptı.

Avatar
sehmus baglar 5 yıl önce

aci̇l şi̇falar

Avatar
Birkan 5 yıl önce

askere gitse çürük verip yollarlar bunu :)

Avatar
mertserozan 5 yıl önce

hamit için üzüldüm, ama bence takım için hayırlı bir haber

Avatar
selcukk 5 yıl önce

hamit lazımsın bize ama direkleri vurarak değil :d

Avatar
polemick 5 yıl önce

hamit geri dön lütfen direkleri patlatacak adamimiz kalmadi :d

Avatar
terliksi 5 yıl önce

hamit yokluğunda kendini özletti.. hamit'in başı belada yazısını görünce direk daldım o kadar yani:) iyileş artık direk kıran

Avatar
sehmus baglar 5 yıl önce

u
ü

acil şifalar hamit