En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Çukur 80.Bölüm (3.sezon 13.Bölüm) Yeni Bölüm Fragmanı

FRAGMAN 09.12.2019, 20:42

Çukur yeni bölümü ile Haftaya 20.00'de SHOW TV ekranlarında olacak. Dizi severler Çukur 80. Bölüm (3.sezon 13.Bölüm) Fragmanı yazarak aratmaya şimdiden başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı gece yarısı buraya eklenecektir. Çukur Yeni Bölüm Fragman.

Çukur 80.Bölüm (3.sezon 13.Bölüm) Yeni Bölüm Fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanı gece yarısı çıkacak. Çukur 80 bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Takipte kalın...

ÇUKUR 79.BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç’ı, Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli isim merak konusu olacak. Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Aliço’nun yardımıyla Çukurlu kadınları kurtarmaya giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaşacak. Kardeşine karşılık Çukur’dan Kemal’i alan Azer ve Koçovalıların karşılaşması merakla beklenecek. Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken Saadet’in alacağı sürpriz karar herkesi şaşırtacak.

Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu’yla Yamaç’ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. Çukur’un en sevilen karakterlerinden birinin sürpriz bir şekilde Çukur’a veda edeceği bölüm nefesleri kesecek.

Çukur 80. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Yorumlar (0)