En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Erman Toroğlu: ''Allah belalarını versin...''

VIDEO HABER 27.06.2020, 23:01

Erman Toroğlu: ''MHK, gözlemci, hakem, teknik direktör, futbolcu. Kim ve kimler kul hakkı yiyorlarsa Allah belalarını ve cezalarını versin. Bu akşam ben pozisyon falan konuşmayı düşünmüyorum.'' dedi.

Yorumlar (5)
Hülya 2 hafta önce
Erman hocam bu nihatözdemir denenşahıs intikam ugruna türk fitbolunu kausa sürükleyen bu adam istifa ettirilmeli buşahıs galatasaraya düşmanlıgından dolayı istifa etmeli neymiş kendisahalarında kupa kaldırmış neymiş kendi saglarında galatasaray feneri yenmiş neymiş galatasaray benim zoruma giden şeylwr yaptı deyip büyük intikam alacam sözleriyle bu sözler kanıttır birkaçtane hakem verdigi kararlarbüyük delildir merkez hakem kurulu rize gaziantep macını yöneten hakemleri hakemlikten elcektirmeliydi onu geçtim bu ikihakem delikanlıca istifa edip bizhata yaptık özürdileyp düdüklerini asmalı eger haysyet haya varsa delikanlıca istifa etmekte erdemliktir hakemlige devam ediyorlarsa bunlarda edep hayakalmamış demektir bazı hakemler hatalarından dolayı delikanlıca istifa etmişlerdir yaptıgı hatayı görmeyip sen kalecine bak demek edepsizliktir o cocugun üstüne atıp kendini kurtarmaya calışmak edepsizligin üstüne gecer böyle lafedip birgarip cocuvun üstne atıpda kurtarmaya calışmak delikanlılıga sıgmaz delikanlıca gelin hakemlikten istifa edin nihatözdemir türk fitboluna gelmiş en büyük kabustur kaosa götürmeden istifa etmesi gerek
hakan dereli 2 hafta önce
"Erman Toroğlu: ''MHK, gözlemci, hakem, teknik direktör, futbolcu. Kim ve kimler kul hakkı yiyorlarsa Allah belalarını ve cezalarını versin"
KENDİSİ DE DAHİL OLSUN AMA.
sk 2 hafta önce
Erman Hoca ne olur Türk sporuna bir iyilik yap TV çıkma ,yorum yapma ne olur.
sıkıldık artık senin taraflı hareketlerinden.
ne olur.Galatasaray Aşkın bitmedi
unutma Zekeriya öz denen o savcıyı övdüğün günler gözümüzün önünden gitmiyor.
ceket ilikli yordun
Galatasaray ve sen Türk futbolu için çekilmez oldunuz.(senin gibiler)
bırakın tek zevk aldığımız futbolu piç etmeyin
inanın sizler gibileri olamasa GS -FB-BJK-TB taraftarları aynı türbinde olurlar
muhammet civelek 2 hafta önce
sayın erman toroğlu herkesin Allah belasını vesın dıyorsun sadece yorumcuları ayırıyorsun bende diyorum kı renge ve bana sana gibi yorum yapan nekadar yorumcu varsa doğruyu görup yalnış soyluyorsa onlara ne demek lazın erman hoca
eee 2 hafta önce
sadece toroglu mu şikayetçi ligin çetrefilli oldugunu söyleyen başka yorumcularda var. madem böyle bu lig nasıl tescillenecek .mhk ve pfdk takım dogruyor ya aslında ben gs yönetiminin yerinde olsam bu takımı protesto için 2-3 sene önce ligden çekerdim. varsın istedikleri takımı şampiyon yapsınlar emege alınterine saha dışı olaylar kişiler müdahale ediyorsa o lig oynannamaz oynatılamaz.