Eşref Hamamcıoğlu'ndan adaylık açıklaması

Mart ayı olağan divan kurulu toplantısı gerçekleştirilen Galatasaray'da Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, gelen taleplere duyarsız kalmayacağını ve kulüp başkanlığına aday olabileceğini açıkladı.

FUTBOL 21.03.2021, 18:20
1241
Eşref Hamamcıoğlu'ndan adaylık açıklaması

Toplantıda sarı-kırmızılı kulübün Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, kulüp başkanlığına adaylık sinyali verdi. Hamamcıoğlu, şunları kaydetti:

"Divan kurulu ve camiamızın her kesiminden gelen talep ve teveccühlere duyarsız kalmayacağım. Eğer bir seçim tarihi belli olduğu zaman görev verilmesi halinde de bu görevden kaçınmayacağımı ve konuda çalışmalar, projeler içinde olduğumu da buradan beyan etmek istiyorum. Galatasaray çaresiz değildir. Galatasaray'ın en büyük avantajı Türkiye'nin en iyi insan kaynağına sahiptir. Ortak akılla, belli bir vizyon çerçevesinde birleşerek Galatasaray'ın yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Hepimiz biliyoruz; Galatasaray'ın mali durumu gelecek senelerde hemen düzelecek bir şey değildir. Her kim ki böyle bir vaatte bulunuyorsa Galatasaray'ı tanıyor demektir. Öncelikle Galatasaray'ın birlikte hareket ederek, ortak akılla fiiliyata dökerek, bir güç birliği sağlayarak hem dışarıya hem de içerideki bölünmelere karşı durarak başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Yeterli dirayetli bir temsil, ciddi, emek sarf etmiş, Galatasaray'da merdivenleri tırmanarak gelmiş kişilere emanet edelim." dedi.

14 ADAY OLACAK

Divan Kurulu Üyesi Taner Aşkın: da "Galatasaray başkanlığı için 14 aday konuşuluyor." dedi.

CNN

Yorumlar (2)
Aslan 8 ay önce
Liseci arkadaslari agalari sen aday ol demisler.Trübünler bosken bu firsati kacirma gümüs sacli SISKO.
Aslan 8 ay önce
Adayi-Floryayi-Mecidiyeköydeki Otel binasini-HasnuGalipteki eski kulüp binasini SEN SATARSIN LISECI BASKAN Kalamisida su elektrik ödemeleri karsiligi bir yakininiza verirsiniz artik!
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P