Galatasaray'da atkılıların istediği 5 aday

Galatasaray'da ''Liseliler'' grubuna karşı olan ve kendilerine ''Atkılılar'' diyen grup, yapılacak seçimde çıkaracakları başkan adayını arıyor.

FUTBOL 17.11.2020, 17:21 17.11.2020, 17:22
4551
Galatasaray'da atkılıların istediği 5 aday

Sarı-kırmızılılarda İnan Kıraç ''Yeni Ünal Aysal''ını arıyor... çünkü bu kongreyi prestij meselesi olarak görüyor. Kendilerine ''atkılılar'' diyen Liseli olmayan kongre üyeleri ise Mustafa Cengiz’in boşluğunu güçlü bir adayla doldurmak istiyor.

Adnan Polat’ı ikna etmeye çalışan bu grup pek umutlu değil. Bu isimlerin Liselilerin de gündeminde olan Ebru Köksal’a gidebilecekleri ayrıca Kıraç’ın çıkaracağı adayı alt edebileceğine inandıkları; Haldun Üstünel, Yiğit Şardan ve Emir Sarıgül gibi isimleri yokladıkları da gelen bilgiler arasında.

Kendilerine ''atkılılar'' diyen Galatasaray Lisesi dışında kulübe üye olan isimler kongreye, ''Galataaray halkındır'' diyerek hazırlanıyor. Bu grup eğer istediği gibi bir başkan adayı bulursa kongredeki pasif üyeleri harekete geçirmek amacında. Liseli olmayan tüm üyeleri, ''kulübü kafatasçılara bırakmayalım'' diyerek tek tek arıyor.

(Sabah)

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P