Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu kararı

Galatasaray'da ismi teknik direktörlük için geçen Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu'na kapılar kapandı.

FUTBOL 11.02.2017, 16:06 12.02.2017, 13:13
90309
Korkmaz'dan sonra Galatasaray'da iki efsane isme daha Florya'nın kapıları kapatıldı. Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in koltuğu sallanırken Galatasaray'da teknik adam koltuğu için Raşit Çetiner önderliğinde Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu'nun ismi gündeme gelmişti. Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu, Galatasaray'da teknik direktör olacak mı?

Hatta, Raşit Çetiner + Hasan Şaş formülü, yöneticiler tarafından Başkan Dursun Özbek'e önerilmişti. Ancak Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Hasan Şaş'a da, Tugay Kerimoğlu'na da Florya'nın kapılarını kapattı.

Levent Nazifoğlu'nun açık şekilde yöneticilere, "Ben olduğum sürece Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu, Florya'nın kapısından içeri giremezler. Tugay Kerimoğlu, Galatasaray Kulübünü dava etmiş bir insan" diyerek Galatasaray Futbol Komitesinde görev aldığı sürece 2 isimle çalışmayacağının altını çizdi.

Galatasaray'ın Bülent Korkmaz kararı

Sezon sonuna kadar Galatasaray takımını, camia içinden yetişen bir teknik adama teslim etmek isteyen Galatasaray yönetiminin gündemine ilk olarak Bülent Korkmaz geldi.

Şu anda kulüp çalıştırmayan Bülent Korkmaz'ın takımın başına getirilmesi konuşuldu. Ancak Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yöneticiler Bülent Korkmaz'a kapıları kapattı.


GEÇEN YIL REDDETMİŞTİ'

Geçen yıl Mustafa Denizli'nin takımdan ayrılması üzerine ilk olarak Bülent Korkmaz'ın kapısını çalmıştı. Önce Bülent Korkmaz ile 1.5 yıllık kontrat üzerine konuşulurken daha sonra yönetimin isteği üzerine efsane kaptana 4 aylık yani sezon sonuna kadar bir sözleşme teklif edildi. Ancak Bülent Korkmaz, 1.5 yıllık kontratta ısrar edince Galatasaray yönetimi ile anlaşamamıştı. Geçen yıl yaşanan bu olay nedeni ile sarı kırmızılı yönetim Bülent Korkmaz'a kapılarını kapattı.

Futbol Arena
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P