Sarı-kırmızılı takım, Süper Lig’in 12. haftasında yarın saat 20.00’de VavaCars Fatih Karagümrük’e konuk olacak.

Enner Valencia'dan Galatasaray'a övgüler Enner Valencia'dan Galatasaray'a övgüler

YUSUF DEMİR SAKATLANDI

Antrenmanda bir pozisyonda ayağı çime takılan ve sol üst ön adele grubunda ağrı hisseden oyuncumuz Yusuf Demir’in yapılan tetkikleri sonucunda, ilgili kas grubunda aşırı gerilmeye bağlı zorlanma tespit edilmiş ve oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

Genç oyuncu, Karagümrük maçının kadrosunda yer alamayacak.

FLORYA'DA FUTBOLCULAR KENETLENDİ

Hakem Ali Palabıyık'a tepki gösteren teknik heyet ve futbolcular, Karagümrük karşılaşması ile çıkışa geçmek için birbirlerini motive etti. Bu hafta izin yapmayan sarı kırmızılı takım, salı akşamı birlikte vakit geçirdi.

Daha önce Okan Buruk, futbolculara yemek vermişti. Ardından yeni transferler, takım arkadaşlarına aynı jestte bulunmuştu. Bu kez tüm takım, yanlarına eşlerini alıp birlikte moral yemeğine çıktı.

Ulus'taki organizasyona Okan Buruk'un eşi Nihan Buruk da katıldı ve futbolcu eşleri ile samimi görüntüler verdi. Hakem kararları karşısında kenetlenen Galatasaray'da Karagümrük sınavı öncesi konsantrasyon üst seviyede.

Sonrasında oynanacak Beşiktaş ve Başakşehir maçlarını da kazanarak Dünya Kupası arasına seri yaparak girmek isteyen oyuncular, birbirlerine galibiyet sözü verdi.

Bu arada sarı-kırmızılı yönetim de üç puan beklediği oyuncularına prim verileceği mesajını gönderdi.

(Sporx)