En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Zengo 2020 FULL izle - Recep İvedik ZENGO Fragman

FİLM İZLE 14.02.2020, 10:44

Zengo filminin fragmanı nihayet yayınlandı, Ünlü fenomen Yasemin Sakallıoğlu'nun başrolünde oynadığı Zengo filmi 6 Mart'da sinemelarda olacak. Merak eden izleyiciler şimdiden Zengo izle, Zengo full izle gibi aramalar yapmaya başladı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın yönettiği ve Türkiye'nin sempatik ve sevecen fenomeni Yasemin Sakallıoğlu'nun ise başrolünde oynadığı Zengo filminin fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz yıllarda ünlü bir video paylaşım sitesinde annesinin taklidini yaparak bir çok kitleyi güldürmeyi başaran ve yaptığı paylaşımlarla bir milyonu aşkın takipçi kitlesini  güldürmeye devam eden Yasemin Sakallıoğlu'nun filmi aylardır merak konusuydu.

6 Mar'ta izleyiciyle buluşacak olan filmin ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu. İşte Zengo'un ilk fragmanı;

Filmin konusu ise şöyle;

Zengo, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur.

Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe'nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet'i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.

Yorumlar (0)