Tolga Ciğerci transferinde ilginç detay

Sergilediği futbolla Galatasaray takımının orta sahada değişilmez ismi olan Tolga Ciğerci'nin üstün performansı menajerinin güvenini ortaya koydu.

FUTBOL 21.09.2016, 10:31 21.09.2016, 19:47
1097
Tolga Ciğerci transferinde ilginç detay

Tolga Ciğerci 2 ay içinde rüştünü ispatladı, menajerini haklı çıkardı.

Transfer görüşmeleri sırasında yıllık ücreti konusunda yapılan görüşmede Tolga Ciğerci'nin menajeri ve Galatasaray yönetiminde yaşanan diyaloğa ilişkin bir iddia, Hürriyet'te yer aldı. Menajer Kadir Özdoğan'ın iddialı sözleri pazarlıkları noktaladı ve imzalar atıldı.

Alman kulübü Hertha Berlin'den sezon başında alınan Tolga için Galatasaray'ın yıllık ücret teklifi 1.5 milyon euro'ydu. Ancak Tolga Ciğerci'nin menajerinin istediği rakam ise 2 milyon euro oldu.

Galatasaray birçok isimden Tolga Ciğerci hakkında görüş aldı. Gelen referansların tamamı olumlu idi. Menajer Kadir Özdoğan, yöneticilere, 2 milyonluk garanti parada ısrar edip, Tolga Ciğerci'ye olan güvenini ortaya koydu ve durumu iddialı sözlerle destekledi.

Tolga Ciğerci'nin menajeri, "Bu parayı verdiğinize pişman olmayacaksınız. Tolga, 1 yıl Galatasaray'da oynasın. Sezon sonunda en az 10 milyon euro'luk teklif getireceğim" der. Galatasaray yöneticileri ise espri ile "Dur bakalım biz kabul edecek miyiz?" diye yanıt verir.

Menajer Özdoğan haklı çıktı

Bunun üzerine Tolga Ciğerci'nin menajeri Kadir Özdoğan tekrar söz alır ve "Peki, Tolga Ciğerci'den memnun kalmazsanız, bana menajerlik ödemesi yapmayın" yanıtı verir.

Bu diyalog 6 Ağustos 2016 tarihinde Tolga Ciğerci'nin Galatasaray transfer görüşmeleri sırasında yaşanır. Ve başarılı futbolcu Tolga Ciğerci de, geride kalan 1.5 aylık sürede gösterdiği performansla hem Galatasaray yönetiminin takdirini kazanır hem de menajerini haklı çıkarır.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P