04 Kasım 2014 Salı 14:04
Yok artık! Fatih Terim'e gittiler! (Yalanlandı)
BU HABER GALATASARAY KULÜBÜ TARAFINDAN YALANLANMIŞTIR.

Ga­la­ta­sa­ray Ku­lü­bü'nün ye­ni baş­ka­nı Duy­gun Yar­su­vat ile yö­ne­ti­ci­ler Ab­dur­ra­him Al­bay­rak, Ham­di Ya­sa­man ve Cem Kı­nay, Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu (TFF) Baş­ka­nı Yıl­dı­rım De­mi­rö­ren'e geç­ti­ği­miz gün­ler­de bir zi­ya­ret­te bu­lun­muş­tu. Ri­va’da­ki ye­ni te­sis­ler­de ger­çek­le­şen bu zi­ya­ret­te ya­şa­nan di­ya­log­lar gün yü­zü­ne çık­ma­ya baş­la­dı. Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar’ın pat­ro­nu Duy­gun Yar­su­vat'ın, Türkiye Futbol Federasyonu Baş­ka­nı Yıl­dı­rım De­mi­rö­ren'den il­ginç bir is­tek­te bu­lun­du­ğu öğ­re­nil­di.  

“Şimdi de biz sıkıntılıyız”

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Yar­su­vat'ın, De­mi­rö­ren'e "Ga­la­ta­sa­ray zor bir sü­reç­ten ge­çi­yor. Bi­ze yar­dım­cı ol­ma­nı­zı is­ti­yo­ruz. Siz de ay­nı sı­kın­tı­la­rı ya­şa­dı­ğı­nız­da Ga­la­ta­sa­ray ola­rak Fa­tih Te­rim'in Mil­li Ta­kı­m’ı ça­lış­tır­ma­sı ko­nu­sun­da izin ver­miş­tik” de­di.

“Terim ile konuşmamız lazım”

Hat­ta Mil­li Ta­kı­m’ın maç prog­ra­mı­nı he­sap­la­yan ve ara­da bü­yük boş­luk­lar ol­du­ğu­na dik­kat çe­ken Yar­su­vat’ın “Ka­sımda oy­na­na­cak mil­li maç­lar­dan son­ra Mart ayı­na ka­dar mil­li maç yok. Bu sü­reç­te ve son­ra­sın­da da ma­yı­sa ka­dar Fa­tih Te­rim hem mil­li ta­kım­da ça­lış­sın hem de Ga­la­ta­sa­ray'ı ça­lış­tır­sın. Si­zin adı­nı­za bir sı­kın­tı ola­ca­ğı­nı dü­şün­mü­yo­ruz" di­ye­rek izin is­te­di­ği kay­de­dil­di.

Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu Baş­ka­nı Yıl­dı­rım De­mi­rö­ren'in bu is­te­ğe pek sı­cak bak­ma­dı­ğı ifade edildi.  Demirören’in, Yar­su­vat'a verdiği cevapta, "Fa­tih ho­ca­mız­la bu ko­nuyla i­gi­li gö­rü­şe­lim" İfadelerini kullandığı belirtildi.

Takvim hesabını iyi yaptılar

Tür­ki­ye, 12 Ka­sım'da Bre­zil­ya ile ha­zır­lık ma­çı oy­na­ya­cak. Da­ha son­ra EU­RO 2016 Ele­me ma­çın­da 16 Ka­sım'da Ka­za­kis­tan ile mü­ca­de­le ede­cek. Mil­li­ler, ka­sım ayın­dan son­ra grup­ta 28 Mart'ta Hol­lan­da ile kar­şı­ya kar­şı ge­le­cek.

Ara­da tam 4 ay 12 gün­lük bir boş­luk ola­cak. Ga­la­ta­sa­ray da iş­te bu boş­lu­ğa dik­kat çe­ki­yor. Ay­rı­ca bu ta­rih­ten son­ra da Tür­ki­ye'nin bir di­ğer ma­çı yi­ne uzun sü­re son­ra ger­çek­le­şe­cek. Mil­li­ler, 3 Ha­zi­ran'da Le­ton­ya, 6 Ha­zi­ran'da  Hol­lan­da ile mü­ca­de­le ede­cek. Özet­le; Fa­tih Te­rim, ka­sım ayın­da­ki iki maç­tan son­ra Sü­per Lig se­zo­nun ma­yıs­ta­ki bi­ti­mi­ne ka­dar mil­li ta­kımın ba­şın­da sa­de­ce mart­ta 1 kar­şı­laş­ma­ya çı­ka­cak.

BU HABER GALATASARAY KULÜBÜ TARAFINDAN YALANLANMIŞTIR.
Son Güncelleme: 04.11.2014 21:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ddunvdd 4 yıl önce

Ya sitenizin tobe tobe okunmuyo lan kacinci yuzyildayiz sanki bi mobil site yapamiyosunuz

Avatar
umdmn 4 yıl önce

yav okunmuyor

Avatar
malik cengiz 4 yıl önce

PC yi mi acak simdi arkadas okunmuyo telden

Avatar
boncuk 4 yıl önce

Kendi egosu uğruna bizi satan, şikecilerle ırkçılarla düşmanlarımızla kol kola gezen bu adamı tekrar klübün başına getirmeyin istemiyoruz. Yıldırım serefsizlerinin işi bitti tabi önümüzü kestiler, milli takımdan sepetlemeleri yakındır bunu

Avatar
çağrı 4 yıl önce

duygun yarsuvat'ın yıldırım demirörenle görüşüp daha önce siz sıkıntıdayken biz fatih terimle görüşmenize izin vermiştik, şimdi de siz bizim fatih terimle görüşmemize izin verin tarzında konuşma yaptığı şeklinde bir haber var arkadaşlar. ancak galatasaray yönetimi bu haberi yalanlamış.