İyi Günde Kötü Günde 4.Bölüm İZLE (STAR TV)

STAR TV ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde, 4.bölümü ile Cumartesi günü seyirci karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde neler oldu, nasıl izleyebilirim? Bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

DİZİ FRAGMAN İZLE 03.10.2020, 22:07
454
İyi Günde Kötü Günde 4.Bölüm İZLE (STAR TV)

4.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu öğrenince çileden çıkar. Bir yandan işini bırakmak istemiyordur bir yandan da Sarp ile aynı ortama girmek ona işkence gibi geliyordur. Leyla, istifa edip etmeme konusunda hayatın ona getireceği işaretleri takip etmeye karar verir.

Sarp’ın ise bu konuda bambaşka planları vardır. Leyla’yı uzaklaştırmak için ona çok iyi bir iş teklifi gelmesini sağlar. 

İyi Günde Kötü Günde 4.Bölüm Tıkla - İzle

(Bölüm bitiminden hemen sonra video linkte olacak.)

DİZİNİN KONUSU:

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu) diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen)... Kaderin cilvesi ile birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir... İyi Günde Kötü Günde dizisi, Leyla, Sarp ve Melisa'nın birbirine düğümlenen ilişkilerini eğlenceli bir üslupla ekrana getirecek.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P