İyi Günde Kötü Günde 5.Bölüm İzle (STAR TV)

STAR TV'nin yeni dizlerinden İyi Günde Kötü Günde, Cumartesi günleri seyircileri ekran başına çekmeyi başarıyor. Dizi özellikle son iki haftada reytinglerde yükselişe geçmiş durumda...

DİZİ FRAGMAN İZLE 10.10.2020, 22:36
432
İyi Günde Kötü Günde 5.Bölüm İzle (STAR TV)

5.BÖLÜM ÖZETİ:

Sarp, Melisa’yı da alıp Londra’ya dönmeye karar verir. Leyla bu haberi öğrenince karışık duygular hisseder. Acaba bu haber onu mutlu mu etmiştir mutsuz mu? Sarp bir süre ıssız bir koyda inzivaya çekilir. Leyla kendini Sarp’ın yanında bulur. İkili birlikte herkesten uzak bir gün geçirirler.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE 5.BÖLÜM İZLE (TIKLA)

Not: Bölüm bittikten hemen sonra video hazır olacak

DİZİNİN KONUSU:

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu) diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen)... Kaderin cilvesi ile birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir... İyi Günde Kötü Günde dizisi, Leyla, Sarp ve Melisa'nın birbirine düğümlenen ilişkilerini eğlenceli bir üslupla ekrana getirecek.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P