20 Kasım 2013 Çarşamba 10:14
Arıboğan: Mancini 3 maçta gitmez!
Ga­la­ta­sa­ray Ku­lü­bü CE­O’su Lüt­fi Arı­bo­ğan, teknik direktör Mancini'nin geleceğiyle ilgili bugun.com.tr'ye konuştu.
 
“İSTERSE GİDER, MADDESİ YOK!”
 
Sarı-Kırmızılı takımın teknik direktörü Roberto Man­ci­ni’nin, se­zon so­nun­da gö­re­vi bı­ra­kıp İtal­ya Mil­li Ta­kı­mı’nın ba­şı­na ge­çe­ce­ği­ne dö­nük id­di­ala­ra bir kez da­ha ya­nıt ve­ren Arı­bo­ğan, Cim­bom’un art ar­da oynayacağı 3 kri­tik maç­la (Si­vas, Re­al Mad­rid, Ka­sım­pa­şa) il­gi­li de­ğer­len­dir­me­le­ri de ya­nıt­la­dı. İş­te, son yö­ne­tim ku­ru­lu top­lan­tı­sın­da, Flor­ya’yı dev­ral­ma­sı ka­rar­laş­tı­rı­lan Arı­bo­ğan’ın bu ko­nu­lar­da­ki açık­la­ma­la­rı: “Tek­nik di­rek­tö­rü­müz Ro­ber­to Man­ci­ni’nin, İtal­ya Mil­li Ta­kı­mı için ül­ke­sin­de is­mi geç­miş ola­bi­lir. Bu do­ğal bir du­rum. Ama söz­leş­me­sin­de, İtal­ya Mil­li Ta­kı­mı’ndan tek­lif ge­lir­se gi­der di­ye bir mad­de yok. Bu ka­dar net. Ko­nu, o za­man­ da spe­kü­le edil­di ama an­laş­tı­ğı gün ay­nı açık­la­ma­yı yap­tık. Man­ci­ni, ba­şa­rı­lı ve de­ğer­li bir tek­nik di­rek­tör. Ta­bii ki baş­ka ta­kım­lar ta­ra­fın­dan da is­ten­me­si do­ğal. Bu­na İtal­ya Mil­li Ta­kı­mı da da­hil ama bi­zim­le söz­leş­me­si var.”
 
HER MAÇ ÖNEMLi
 
Bi­zim için her maç önem­li. Haf­ta­lık du­ru­ma gö­re tek­nik di­rek­tö­rü­mü­zün ko­nu­mun­da de­ğer­len­dir­me yap­mı­yo­ruz. So­nuç­ta Man­ci­ni ile 3 yıl­lık an­laş­ma­mız var. Biz Man­ci­ni ko­nu­sun­da önü­müz­de­ki 3 haf­ta­ya de­ğil, 3 yıl­lık söz­leş­me­ye ba­kı­yo­ruz.

Bugün
Son Güncelleme: 20.11.2013 10:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.