Galatasaray Di Maria'dan vazgeçmedi Galatasaray Di Maria'dan vazgeçmedi

Yalçın, Milli Takım hocası olursa anlaşması iptal olacak.

"Ortaya koymak istediğim projeler sonucunda Hull City'nin maçlarını TV8'den yayınlama kararı aldık" diyen Acun Ilıcalı Acun Ilıcalı sahibi olduğu TV 8.5'u bir spor kanalı haline getirmeyi düşünüyor.

Acun Ilıcalı, Hasan Şaş'ı istiyor

Acun Ilıcalı yorumculuk için transfer etmek istediği isimlerden biri de Hasan Şaş. Galatasaray'da uzun süre forma giydikten sonra Fatih Terim döneminde yardımcı hocalık yapan Hasan Şaş bir dönem NTV'de yorumculuk yapmıştı. 

Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova yeniden ortak oldu

Gazeteci Mustafa Çevik, Acun Ilıcalı'nın yeni sezon için anlaştığı isimleri açıkladı. Çevik'in verdiği bilgiye göre geçen sezon TRT'de görev yapan Rıdvan Dilmen TV 8.5'a transfer oldu. Dilmen'in program ortağı ise NTV günlerinde beraber çalıştığı Murat Kosava oldu.  Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarından sonra Dilmen, Murat Kosova'nın modoratörlüğünde karşılaşmaları yorumlayacak.

Sergen Yalçın haftayı değerlendirecek

Acun Ilıcalı'nın anlaştığı bir başka isimse Yeteneksizsiniz programında birlikte jüri üyeliği yaptığı Sergen Yalçın oldu. Beşiktaş ile şampiyon olduktan sonra teknik direktörlüğe ara veren Sergen Yalçın, Candaş Tolga Işık modorotörlüğünde haftayı değerlendirecek.

Sergen Yalçın'ın Türkiye A Milli Takımı'nın başına mı geliyor?

Ancak Sergen Yalçın'ın sözleşmesinde ilginç bir madde bulunuyor. Sergen Yalçın A Milli Takım Teknik Direktörü olursa programı bırakacak. Gazeteci Mustafa Çevik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin Hamit Altıntop ve Stefan Kuntz'dan memnun olmadığını iddia ederek Milli takım'ın başına Sergen Yalçın'ı getirmek istediğini yazdı.

Fırat Aydınus imzayı attı

Geçen sezonun başında yaş haddinden emekli olmasına karşın TFF tarafından özel izinle 1 yıl daha hakemlik yapma şansını yakalayan Fırat Aydınus'a 8 Mart'ta yapılan operasyonla düdük astırılmıştı. Tahkim Kurulu'na giden Aydınus diğer hakemlerle birlikte haklarını geri kazandı. Ancak sezon sonunda yaş haddinden emekli oldu. Acın Ilıcalı yeni sezon için Aydınus'u transfer etti. Aydınus hakem yeni sezonda hakem kararlarını yorumlayacak.

Sinan Engin'e Oğulcan Engin baskısı

Acun Ilıcalı'nın bir başka istediği isimse Sinan Engin. Ancak Engin'in Beyaz Tv ile sözleşmesi bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Oğulcan Engin ise babası Sinan Engin'in TV 8.5'da yorum yapmasını çok istiyor.

(Ajansspor)